Info o Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují recenze, hodnocení a parametry

Informace: Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují Osobní rozvoj SLOVART

Popis produktu: Kniha Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují: Kreativita není zaměstnáním. Pomocí kreativity vynalézáme, zdokonalujeme a definujeme náš svět.Vysvětlujeme a bavíme se. Ale co podněcuje kreativitu? Co ji inspiruje? Co ji posiluje? Tato vtipná kapesní kniha o kreativním myšlení, nahuštěná padesáti vynikajícími a provokativními vhledy do záležitostí kreativity a tvůrčího procesu, pochází z pera Johna Hegartyho, jednoho z nejslavnějších světových kreativců v reklamě.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují, dnes za výhodnou cenu 194 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Osobní rozvoj.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Osobní rozvoj SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují

Martin
Recenze Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075290359
- produkt je v kategorii Osobní rozvoj


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují Osobní rozvoj
Výhodná cena
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Osobní rozvoj SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Osobní rozvoj SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Hegarty o kreativitě: Pravidla neexistují) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075290359 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.