Info o Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha recenze, hodnocení a parametry

Informace: Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha Beletrie pro dospělé Bloomsbury UK

Popis produktu: ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha, dnes za výhodnou cenu 1 795 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Bloomsbury UK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha

Martin
Recenze Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Bloomsbury UK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Bloomsbury UK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha Bloomsbury UK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Bloomsbury UK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 795 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha:
- populární dodavatel a výrobce Bloomsbury UK
- číslo EAN 9781408898659
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
1 795 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Bloomsbury UK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Bloomsbury UK

Informace k produktu

Pokud k produktu (Harry Potter Boxed Set: The Complete Collection Adult Paperback: Contains: Philosopher's Stone / Cha) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Bloomsbury UK), manuály, či podrobné složení k produktu 9781408898659 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.