Info o Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2 Angličtina Infoa

Popis produktu: Kniha Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2: Satira lidského charakteru a okouzlující fantastický příběh Gulliverovy cesty je nejslavnějším dílem Jonathana Swifta. Vypráví příběh Angličana Lemuela Gullivera, který cestuje po exotických zemích v nichž se setkává s nezapomenutelnými postavami, od maličkých Liliputánů až po obří obyvatele Brobdingnagu, a dostává se do mnoha legračních i ošidných situací. A satire of human nature and enchanting tale of fantasy, “Gulliver’s travels”, is Jonathan Swift’s most famous work. It tells the story of an Englishman, Lemuel Gulliver, who journeys to exotic lands filled with unforgettable characters, from the miniature Lilliputians to the giant Brobdingnagians, and finds himself in a number of amusing and precarious situations. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2, dnes za výhodnou cenu 111 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Angličtina.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Angličtina Infoa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2

Martin
Recenze Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Infoa. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Infoa kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2 Infoa

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Infoa, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 111 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2:
- populární dodavatel a výrobce Infoa
- číslo EAN 9788075473493
- produkt je v kategorii Angličtina


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2 Angličtina
Výhodná cena
111 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Angličtina Infoa

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Angličtina Infoa

Informace k produktu

Pokud k produktu (Gulliver´s Travels/Gulliverovy cesty: zrcadlový text pro začátečníky A1-A2) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Infoa), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075473493 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.