Info o Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2 Angličtina Infoa

Popis produktu: Kniha Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2: Příběh malého Pipa začíná v bažinatém kraji Kentu. Když tam jednou o Vánocích náhodou potká uprchlého vězně, netuší, že se jeho život už brzy navždy změní. Sled úžasných událostí následujících po tomto setkání a tragický, záhadný příběh slečny Havishamové a její krásné, ale chladné adoptivní dcery Estelly činí z Nadějných vyhlídek jedno z nejoblíbenějších děl Charlese Dickense. The story of young Pip starts on marshes of Kent. When he accidentally meets an escaped convict one Christmas Eve, he has no idea that his life is about to change forever. The amazing events following that encounter, and the tragic, mysterious tale of Miss Havisham and her beautiful but cold adoptive daughter Estella, have made Great Expectations one of Dicken’s best-loved works. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Angličtina.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Angličtina Infoa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2

Martin
Recenze Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Infoa. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Infoa kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2 Infoa

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Infoa, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2:
- populární dodavatel a výrobce Infoa
- číslo EAN 9788075473554
- produkt je v kategorii Angličtina


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2 Angličtina
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Angličtina Infoa

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Angličtina Infoa

Informace k produktu

Pokud k produktu (Great Expectations/Nadějné vyhlídky: zrcadlový text středně pokročilí B1-B2) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Infoa), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075473554 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.