Info o Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování recenze, hodnocení a parametry

Informace: Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování Architektura, design SLOVART

Popis produktu: Kniha Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování: Vtipná a vyčerpávající příručka, která obsahuje mnoho tipů a příkladů z oblasti grafického designu. Podává srozumitelný a komplexní opis základních zásad typografie, používání barev a postupů, které vedou k tomu, aby všechny dané prvky tvořily celek. Kromě informací o pravidlech a postupech přináší i návody, jak pravidla porušovat bez kompromitujících reakcí, aby bylo výsledné dílo ještě kreativnější.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování, dnes za výhodnou cenu 435 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Architektura, design.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Architektura, design SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování

Martin
Recenze Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 435 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075290465
- produkt je v kategorii Architektura, design


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování Architektura, design
Výhodná cena
435 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Architektura, design SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Architektura, design SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Grafický design: Základní pravidla a způsoby jejich porušování) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075290465 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.