Info o Graef 145361 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Graef 145361 Příslušentví Graef

Popis produktu: Příslušenství Graef 145361: Nic nevydrží věčně. A krájecí kotouče jsou nejvíce namáhanou částí elektrických kráječů. Až ten váš už nepůjde nabrousit, nebo pokud máte k dispozici jen ozubený kotouč, pořiďte si tento hladký kotouč, který je ideální pro krájení velice tenkých plátků, například prosciutta nebo přípravu carpaccia. Kotouč je vyroben z oceli a je tedy odolný a spolehlivý. Hladký řezný kotouč Nic nevydrží věčně. A krájecí kotouče jsou nejvíce namáhanou částí elektrických kráječů.Až ten váš už nepůjde nabrousit, nebo pokud máte k dispozici jen ozubený kotouč, pořiďte si tento hladký kotouč, který je ideální pro krájení velice tenkých plátků, například prosciutta nebo přípravu carpaccia. Kotouč je vyroben z oceli a je tedy odolný a spolehlivý. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu Průměr 170 mm Typ Řezný hladkýkotouč Provedení Ocel Určení Graef Vivo V 10  Vivo V 20 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Graef 145361, dnes za výhodnou cenu 765 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Příslušentví.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Příslušentví Graef, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Graef 145361

Martin
Recenze Graef 145361: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Graef. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Graef kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Graef 145361 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Graef 145361: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Graef 145361 Graef

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Graef 145361 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Graef, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 765 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Graef 145361:
- populární dodavatel a výrobce Graef
- číslo EAN 4001627001230
- produkt je v kategorii Příslušentví


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Graef 145361 Příslušentví
Výhodná cena
765 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Příslušentví Graef

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Příslušentví Graef

Informace k produktu

Pokud k produktu (Graef 145361) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Graef), manuály, či podrobné složení k produktu 4001627001230 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Příslušentví - Zobrazit více produktů