Info o Goldstein recenze, hodnocení a parametry

Informace: Goldstein Novinky MOBA

Popis produktu: Elektronická kniha Goldstein:Dekadentní Berlín roku 1931 v nové strhující krimi noir Goldstein Volkera Kutschera Berlín 1931. V berlínském podsvětí probíhá boj o moc. Hospodářská krize, násilné střety mezi SA a Rudou frontou, mocenský boj berlínských gangů. Gereon Rath dostává zvláštní úkol, sledovat amerického gangstera Abrahama Goldsteina. Ovšem netuší, že se z kolegiální výpomoci pro americkou Bureau of Investigation brzy stane smrtící závod. Zatímco on se nudí na svém stanovišti v hotelu Excelsior, ozbrojený Goldstein se už dávno volně pohybuje po městě. Když pak šéf podsvětí Marlow přinutí Ratha k dalšímu soukromému pátrání, dostává se komisař přímo doprostřed války zločineckých spolků.Mezitím Charly Ritterová nastupuje přípravnou právní praxi a poté, co nechá ze své kanceláře utéct mladou bezdomovkyni přistiženou ve vlaku bez jízdenky, setkává se její pátrání s tím Gereonovým.Napětí ve městě se stupňuje a v Berlíně se již brzy střetnou dva světy: impérium amerických gangsterů a rozpínající se moc nacismu…Již třetí příběh detektiva Gereona Ratha vyjde 12. února v nakladatelství MOBA. Přichází v čase, kdy na obrazovku České televize (19. 1.) míří nejdražší německý seriál s udávaným rozpočtem 40 milionů eur Babylon Berlin na motivy této detektivní série v režii světoznámého režiséra Toma Tykvera (Lola běží o život, Atlas mraků, Parfém: Příběh vraha). O hudbu se postaral známý britský hudebník Bryan Ferry, který si v seriálu také zahrál. Ohlasy ze zahraničí:„Nejdivočejší léta Berlína: grandiózní román Volkera Kutschera je skvělá detektivka, ale i dokonalá dobová freska.“Die Welt Online „Kutscher dokonale popsal dekadenci Výmarské republiky, s krví v berlínských ulicích i hrozivě číhajícími nacisty.“ Sunday Times „Kutscherův trik je geniální … Stvořil portrét éry prostřednictvím optiky žánrové fikce.“The New York Times„Fascinující román a vskutku příšerná historie.“ Literary ReviewNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Volker KutscherVolker Kutscher se narodil v roce 1962 v Lindlaru v Severním Porýní-Vestfálsku, ale dětství strávil v Horním Rakousku. Studoval němčinu, filozofii a historii na univerzitách v Kolíně nad Rýnem a Wuppertalu, a než napsal svůj první detektivní román, pracoval se jako novinář. V současnosti žije v Kolíně nad Rýnem a kromě své vlastní tvorby se věnuje i psaní scénářů pro televizi.Kutscherova série kriminálních případů komisaře Gereona Ratha se stala světovým bestsellerem. V současnosti se po celém světě prodalo již více než milion výtisků a na motivy knižní série vznikl úspěšný koprodukční seriál s vynikajícími kritikami, ověnčený řadou cen.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Goldstein, dnes za výhodnou cenu 299 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Novinky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Novinky MOBA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Goldstein

Martin
Recenze Goldstein: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce MOBA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky MOBA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Goldstein a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Goldstein: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Goldstein MOBA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Goldstein a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro MOBA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Goldstein:
- populární dodavatel a výrobce MOBA
- číslo EAN
- produkt je v kategorii Novinky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Goldstein Novinky
Výhodná cena
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Novinky MOBA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Novinky MOBA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Goldstein) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (MOBA), manuály, či podrobné složení k produktu , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Novinky - Zobrazit více produktů