Info o Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! recenze, hodnocení a parametry

Informace: Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! Bystrá hlava SLOVART

Popis produktu: Kniha Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!: Děti při řešení hádanek, proplétání se zapeklitými bludišti, dokreslování a vybarvování obrázků, počítaní postaviček či nepřehledného množství končetin a hledání rozdílů na obrázcích provázejí nechutní, ale zároveň milí fujtajblíci, příšerky, mumie, upíři, čarodějnice, skřeti, trollové, piráti, ztřeštění duchové, co nemají nic jiného na práci než dělat nepořádek, ztrácet se, cpát se blivajzy, strašit lidi a dělat jiné neplechy. Jedním slovem partička k pohledání. Dělají si, co jen chtějí, a vždy je to slizké, bahnité, odporné a hnusácké, udělají binec, vyrábějí maglajz a děti to pak musí napravovat. Jedno je však jisté, je to perfektní zábava! Malí čtenáři se nenápadně učí soustředit se, kreslit, číst, počítat, logicky přemýšlet, je to prostě kniha, kterou ocení děti i rodiče.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!, dnes za výhodnou cenu 125 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Bystrá hlava.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Bystrá hlava SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!

Martin
Recenze Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 125 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918309
- produkt je v kategorii Bystrá hlava


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky! Bystrá hlava
Výhodná cena
125 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Bystrá hlava SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Bystrá hlava SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Fujtajblíci v akci: Ztřeštěné hádanky, čmáranice a klikyháky!) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918309 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.