Info o Frankenstein recenze, hodnocení a parametry

Informace: Frankenstein Komiksy Penguin Books Ltd (UK)

Popis produktu: Kniha Frankenstein:A deluxe edition of Mary Shelleys haunting adventure about ambition and modernity run amok Now a Penguin Classics Deluxe Edition with an introduction by Elizabeth Kostova and cover art by Ghost World creator Daniel Clowes, Mary Shelleys timeless gothic novel presents the epic battle between man and monster at its greatest literary pitch. In trying to create life, the young student Victor Frankenstein unleashes forces beyond his control, setting into motion a long and tragic chain of events that brings Victor to the very brink of madness. How he tries to destroy his creation, as it destroys everything Victor loves, is a powerful story of love, friendship, scientific hubris, and horror.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Frankenstein, dnes za výhodnou cenu 377 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Komiksy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Komiksy Penguin Books Ltd (UK), které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Frankenstein

Martin
Recenze Frankenstein: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Penguin Books Ltd (UK). Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Penguin Books Ltd (UK) kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Frankenstein a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Frankenstein: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Frankenstein Penguin Books Ltd (UK)

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Frankenstein a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Penguin Books Ltd (UK), u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 377 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Frankenstein:
- populární dodavatel a výrobce Penguin Books Ltd (UK)
- číslo EAN 9780143105039
- produkt je v kategorii Komiksy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Frankenstein Komiksy
Výhodná cena
377 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Komiksy Penguin Books Ltd (UK)

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Komiksy Penguin Books Ltd (UK)

Informace k produktu

Pokud k produktu (Frankenstein) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Penguin Books Ltd (UK)), manuály, či podrobné složení k produktu 9780143105039 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Komiksy - Zobrazit více produktů