Info o Fotografie, které hrají recenze, hodnocení a parametry

Informace: Fotografie, které hrají Fotografie Galén

Popis produktu: Kniha Fotografie, které hrají: Kniha Fotografie, které hrají představuje snímky dvou desítek fotografů, kteří v současnosti patří u nás k těm nejvytíženějším v oblasti hudební fotografie. Editor Ondřej Bezr si zvolil nesnadný úkol: ukázat práci autorů, zachycujících na fotografiích hudbu, její atmosféru, ducha i poselství. Oslovil nakonec ty, jejichž fotografický doprovod se objevoval v médiích, do nichž během téměř třiceti let psal. Mezi autory najdeme profesionály stejně jako amatéry – tedy fotografy, kteří se živí něčím jiným, ale na výsledcích jejich práce se to rozhodně poznat nedá. Někteří z nich preferují velká pódia a světové hvězdy, jiní naopak upřednostňují malé kluby a alternativnější žánry. Co fotograf, to osobnost. Jediné, co mají všichni společné, je láska k muzice a snaha zachytit ji objektivem svého fotoaparátu.   Každý dostal stejné zadání: vybrat deset fotografií, jimiž se v této knize chce představit, a podílet se na vlastním krátkém biografickém textu. Součástí knihy je závěrečná esej Josefa Chuchmy o fotografování hudby u nás. Kniha vyšla s finanční podporou Ministerstva kultury ČR.   ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Fotografie, které hrají, dnes za výhodnou cenu 402 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Fotografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Fotografie Galén, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Fotografie, které hrají

Martin
Recenze Fotografie, které hrají: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Galén. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Galén kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Fotografie, které hrají a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Fotografie, které hrají: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Fotografie, které hrají Galén

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Fotografie, které hrají a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Galén, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 402 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Fotografie, které hrají:
- populární dodavatel a výrobce Galén
- číslo EAN 9788074923982
- produkt je v kategorii Fotografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Fotografie, které hrají Fotografie
Výhodná cena
402 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Fotografie Galén

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Fotografie Galén

Informace k produktu

Pokud k produktu (Fotografie, které hrají) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Galén), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074923982 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.