Info o Flash Znovuzrození recenze, hodnocení a parametry

Informace: Flash Znovuzrození Superhrdinské BB/art

Popis produktu: Kniha Flash Znovuzrození:Barry Allen - Flash. Svým zrodem odstartoval Stříbrný věk, svou hrdinskou smrtí při obraně vesmíru před kosmickou Krizí se stal legendou. Nyní jej další krize přivedla zpět k životu, avšak nejrychlejší člověk světa s oním světem náhle není schopen držet krok. Zanechal po sobě odkaz, kterého se jeho následovníci chopili s takovou pílí, že ve svém návratu nespatřuje smysl. Zbývá jediná záhada, kterou za svého předchozího života nevyřešil - vražda jeho matky. Další tajemství však obklopují právě Barryho návrat.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Flash Znovuzrození, dnes za výhodnou cenu 314 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Superhrdinské.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Superhrdinské BB/art, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Flash Znovuzrození

Martin
Recenze Flash Znovuzrození: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce BB/art. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky BB/art kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Flash Znovuzrození a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Flash Znovuzrození: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Flash Znovuzrození BB/art

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Flash Znovuzrození a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro BB/art, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 314 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Flash Znovuzrození:
- populární dodavatel a výrobce BB/art
- číslo EAN 9788074612619
- produkt je v kategorii Superhrdinské


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Flash Znovuzrození Superhrdinské
Výhodná cena
314 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Superhrdinské BB/art

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Superhrdinské BB/art

Informace k produktu

Pokud k produktu (Flash Znovuzrození) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (BB/art), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074612619 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Superhrdinské - Zobrazit více produktů