Info o Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4 Od 6 do 10 let BRIO

Popis produktu: Kniha Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4:Právě v okamžiku, kdy začne mít Filín dojem, že život by snad nakonec nemusel být tak děsivý, se věci strašidelně zvrhnou - Filínův vlastní odraz ožije! Filín musí čelit obrýlenému - a hrozivě neohroženému - dvojníkovi z Deváté dimenze! A jako by to samo o sobě nebylo dost strašidelné, dvojník skrývá strašlivé tajemství, které Filína a strašidla přivede do pěkné šlamastyky…... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4, dnes za výhodnou cenu 139 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 6 do 10 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 6 do 10 let BRIO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4

Martin
Recenze Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce BRIO. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky BRIO kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4 BRIO

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro BRIO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4:
- populární dodavatel a výrobce BRIO
- číslo EAN 9788073918576
- produkt je v kategorii Od 6 do 10 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4 Od 6 do 10 let
Výhodná cena
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 6 do 10 let BRIO

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 6 do 10 let BRIO

Informace k produktu

Pokud k produktu (Filín Fidla a dvojník z deváté dimenze: Filín Fidla 4) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (BRIO), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918576 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.