Info o Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa recenze, hodnocení a parametry

Informace: Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa Jiné dopravní prostředky SLOVART

Popis produktu: Kniha Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa: Tato kniha seznamuje čtenáře s pestrým a fascinujícím výběrem, a současně je i inspirací a průvodcem po nejexotičtějších železničních trasách světa, jež mnohé milovníky jízdy vlakem lákají, aby zde překonali hranice svých dosavadních cestovatelských zkušeností. Některé z tras, jako je trasa vlaku Orient Express z Paříže do Istanbulu, jsou dnes již minulostí a nelze je podniknout jako jednu cestu, jiné se odehrávají na palubě vysokorychlostních vlaků, které cestujícího rychle přemístí z Paříže třeba až na jih Španělska. A pak jsou tu úctyhodné dálkové jízdy ve vlacích, jako je například Transsibiřská magistrála v Rusku. Všechny tyto cesty nabízejí cestovateli jedinečnou možnost poznat danou zemi a její obyvatele. Na mnoha popsaných trasách spočívá exotika cesty v krajině, kterou železnice prochází. Může to být cesta za polární kruh ve Finsku nebo v závratných výškách andských velehor. Cestu zpět proti proudu času nabízejí historické vlaky vedené parními lokomotivami, s nimiž se lze dostat do jinak obtížně přístupných odlehlých míst, například na Borneu, v Tasmánii nebo v Chile.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa, dnes za výhodnou cenu 366 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Jiné dopravní prostředky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Jiné dopravní prostředky SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa

Martin
Recenze Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 366 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075291806
- produkt je v kategorii Jiné dopravní prostředky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa Jiné dopravní prostředky
Výhodná cena
366 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Jiné dopravní prostředky SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Jiné dopravní prostředky SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Exotické železnice: 50 turisticky nejzajímavějších železničních tratí světa) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075291806 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.