Info o Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře recenze, hodnocení a parametry

Informace: Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře Levné elektro SLOVART

Popis produktu: Kniha Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře:Publikace věnovaná textilním materiálům, která na trhu dlouho chyběla, poskytne návrhářům podobnou službu, jako kdyby měli k ruce osobního experta na textilie, schopného doporučit jim materiál na nejrůznější druhy navrhovaných oděvů. Návrháři v ní naleznou odpovědi na otázky, jež se během tvorby modelu vynoří - například jakou látku je vhodné použít, když chceme, aby šatům poskytla strukturu, splývavost, dojem pohybu, rozšíření, stažení či výrazný ozdobný prvek… Informace o každé textilii doprovázejí barevné fotografie vzorků. Pomohou návrhářům porozumět zvláštnostem materiálu, které jej předurčují pro konkrétní typy oděvů. Na konci knihy jsou informace o vlastnostech vláken, tkanin a pletenin se stručnými charakteristikami. Encyklopedie je základním manuálem oděvního návrháře nebo studenta módního designu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře, dnes za výhodnou cenu 504 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře

Martin
Recenze Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 504 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073916169
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře Levné elektro
Výhodná cena
504 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Encyklopedie textilních materiálů: Příručka módního návrháře) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073916169 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.