Info o Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ recenze, hodnocení a parametry

Informace: Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ Psychologie, komunikace Metafora, s.r.o.

Popis produktu: Kniha Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ:Přelomová kniha špičkového amerického psychologa Daniela Golemana mění pohled na to, co to znamená být chytrýEmoční inteligence je přelomovou práci jednoho z nejpřednějších amerických psychologů Daniela Golemana. Je chytrost něčím, co je člověku předem dáno, aniž by na tom mohl něco změnit? Donedávna se myslelo, že ano a že tím, co určuje inteligenci člověka, je právě míra úspěšnosti v IQ testech. Kupodivu tomu tak ale není.Tato fascinující kniha Daniela Golemana, která vzbudila nesmírný ohlas jak v laických, tak v odborných kruzích a vyvolala doslova revoluci v zavedeném uvažování, nám přesvědčivě ukazuje, že naše chápání lidské inteligence je příliš zúžené. Schopnost empatie, sledování dlouhodobých cílů, umění domluvit se s ostatními... to všechno jsou věci, za něž získáváme body na úplně jiném poli, v království emoční inteligence. Protože je to právě tento typ inteligence, který určuje, jak budeme v životě úspěšní a spokojení.Napsali o knize Emoční inteligence:Zatím je to jedna z nejlepších knih z psychologie, kterou jsem četl. Spousta informací se dá aplikovat v životě, není to jen nějaká suchá teorie, ale spousty a spousty všelijakých výzkumů. Jedná se opravdu o úžasnou a zábavnou knihu.hodnocení na databazeknih.czTo jak fungují emoce a jak mohou ovlivnit náš život je výborně pojaté. Líbí se mi, jak dává do souvislosti náš praktický rozum a svět emocionálního prožitku, i popis, jak mohou vlivy z dětství (jakožto příčiny), ovlivňovat náš pozdější život (tedy důsledky). hodnocení na databazeknih.cz... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ, dnes za výhodnou cenu 206 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie, komunikace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie, komunikace Metafora, s.r.o., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ

Martin
Recenze Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Metafora, s.r.o.. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Metafora, s.r.o. kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ Metafora, s.r.o.

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Metafora, s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 206 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ:
- populární dodavatel a výrobce Metafora, s.r.o.
- číslo EAN 9788073593346
- produkt je v kategorii Psychologie, komunikace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ Psychologie, komunikace
Výhodná cena
206 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie, komunikace Metafora, s.r.o.

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie, komunikace Metafora, s.r.o.

Informace k produktu

Pokud k produktu (Emoční inteligence: Proč může být emoční inteligence důležitější než IQ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Metafora, s.r.o.), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073593346 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.