Info o Elizabeth is Missing recenze, hodnocení a parametry

Informace: Elizabeth is Missing Beletrie pro dospělé Penguin Books Ltd (UK)

Popis produktu: Kniha Elizabeth is Missing:Sunday Times Top Five Bestseller Elizabeth is Missing is the stunning, smash-hit debut novel from new author Emma Healey Winner of the Costa First Novel Award 2014 Shortlisted for National Book Awards Popular Fiction Book of the Year Shortlisted for National Book Awards New Writer of the Year Longlisted for the Dylan Thomas Prize A thrillingly assured, haunting and unsettling novel, I read it at a gulp Deborah Moggach, author of The Best Exotic Marigold Hotel Elizabeth Is Missing will stir and shake you: the most likeably unreliable of narrators, real mystery at its compassionate core... Emma Donoghue, author of Room Resembling a version of Memento written by Alan Bennett Daily Telegraph One of those mythical beasts, the book you cannot put down Jonathan Coe, author of The Rotters Club Every bit as compelling as the frenzied hype suggests. Gripping, haunting Observer If youre after a read you cant put down, then look no further New! Meet Maud. Maud is forgetful. She makes a cup of tea and doesnt remember to drink it. She goes to the shops and forgets why she went. Sometimes her home is unrecognizable - or her daughter Helen seems a total stranger. But theres one thing Maud is sure of: her friend Elizabeth is missing. The note in her pocket tells her so. And no matter who tells her to stop going on about it, to leave it alone, to shut up, Maud will get to the bottom of it. Because somewhere in Mauds damaged mind lies the answer to an unsolved seventy-year-old mystery. One everyone has forgotten about. Everyone, except Maud . . . Emma Healey wrote her first short story when she was four, told her teachers she was going to be a writer when she was eight, but had learnt better by twelve and had decided on being a litigator (inspired entirely by the film Clueless). It took another ten years before she came back to writing. She grew up in London where she went to art college and completed her first degree in bookbinding. She then worked for two libraries, two bookshops, two art galleries and two universities, and was busily pursuing a career in the art world before writing overtook everything. She moved to Norwich in 2010 to study for the MA in Creative Writing at UEA and never moved back again. Elizabeth is Missing is her first novel; it won the Costa First Novel Award 2014 and was shortlisted for the National Book Awards Popular Fiction Book of the Year. Emma Healey was also shortlisted as an NBA New Writer of the Year. A fast-paced mystery with a wonderful leading character: Maud will make you laugh and cry, but she certainly wont be forgotten. Bestseller in German.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Elizabeth is Missing, dnes za výhodnou cenu 246 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Penguin Books Ltd (UK), které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Elizabeth is Missing

Martin
Recenze Elizabeth is Missing: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Penguin Books Ltd (UK). Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Penguin Books Ltd (UK) kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Elizabeth is Missing a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Elizabeth is Missing: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Elizabeth is Missing Penguin Books Ltd (UK)

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Elizabeth is Missing a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Penguin Books Ltd (UK), u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 246 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Elizabeth is Missing:
- populární dodavatel a výrobce Penguin Books Ltd (UK)
- číslo EAN 9780241968185
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Elizabeth is Missing Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
246 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Penguin Books Ltd (UK)

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Penguin Books Ltd (UK)

Informace k produktu

Pokud k produktu (Elizabeth is Missing) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Penguin Books Ltd (UK)), manuály, či podrobné složení k produktu 9780241968185 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Beletrie pro dospělé - Zobrazit více produktů