Info o Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát recenze, hodnocení a parametry

Informace: Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát Ekonomie, ekonomika SLOVART

Popis produktu: Kniha Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát: Co přesně znamená pojem úvěrová kontrakce? Proč fotbalisté vydělávají víc než většina z nás? Která mocnost bude za 10 let na vedoucí pozici ve světové ekonomice? A jakým způsobem ekonomika ovlivňuje den co den každého z nás? Ekonomický redaktor zpravodajského kanálu Sky News Edmund Conway představuje a vysvětluje ústřední pojmy ekonomie v souboru 50 srozumitelně napsaných a poutavých esejů - základními teoriemi, jako jsou neviditelná ruka Adama Smithe a zákon nabídky a poptávky, počínaje a nejnovějšími úvahami o souvislostech mezi bohatstvím a štěstím a podobou ekonomiky 21. století konče. Conway objasňuje všechna zásadní témata, která jsou nezbytná k tomu, abychom porozuměli konjunkturám a krizím, býčím a medvědím kapitálovým trhům a tomu, jak svět opravdu funguje.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát, dnes za výhodnou cenu 192 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Ekonomie, ekonomika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Ekonomie, ekonomika SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát

Martin
Recenze Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 192 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073917524
- produkt je v kategorii Ekonomie, ekonomika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát Ekonomie, ekonomika
Výhodná cena
192 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Ekonomie, ekonomika SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Ekonomie, ekonomika SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Ekonomie 50 myšlenek, které musíte znát) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073917524 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.