Info o Edimax Gemini RE11S recenze, hodnocení a parametry

Informace: Edimax Gemini RE11S Levné elektro Edimax

Popis produktu: WiFi extender Edimax Gemini RE11S:Modernizujte a rozšiřte WiFi připojení, aniž byste nahrazovali stávající router. Nejen že sada Edimax Gemini RE11 WiFi extender posiluje signál bezdrátové sítě, ale také udělá z 2,4GHz připojení 5GHz s maximální rychlostí 867 Mbps.Dokonalé pokrytí vaši domácnosti WiFi signálemExtender Edimax Gemini RE11S má za úkol rozšířit dosah vaší bezdrátové WiFi sítě, ale také zvýšit přenosovou rychlost, aniž by se nahrazoval stávající router. Princip je jednoduchý, zařízení se připojí k vaší stávající WiFi síti a posílí její dostupnost i do vzdálenějších míst. Vše nastavíte snadno a bez složité instalace.Větší dosah i rychlostV případě, že je extender Edimax připojen k routeru na nižší frekvenci 2,4 GHz, dokáže z této sítě vytvořit 5GHz standard 11ac s rychlostí přenosu 867 Mbps. Jelikož se toto pásmo nepotýká s tak velkou obsazeností, nehrozí téměř žádné výpadky a snižování rychlosti.Jednoduchá instalacePomocí instalační programu iQ Setup je celý proces zprovoznění zařízení maximálně jednoduchý. Program detekuje dostupné WiFi sítě v okolí a pomůže vám navázat spojení během několika vteřin. O síle signálu vás informují LED diody, díky kterým naleznete to nejlepší umístění extenderu pro co nejlepší pokrytí.Úsporný režimPomocí přepínače můžete volit mezi normálním a úsporným režimem. Pokud vám postačí menší rádius pokrytí, přepnutím do úsporného zeleného módu snížíte dosah signálu, čímž ušetříte až 75% energie.Přehledná administracePro okamžité zabezpečené spojení je zařízení vybaveno tlačítkem WPS, které stačí současně stisknout i na vašem routeru. Zadávání údajů vaší sítě probíhá v uživatelsky přehledném administrativním prostředí, které je dostupné z internetového prohlížeče. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Edimax Gemini RE11S, dnes za výhodnou cenu 1 690 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Edimax, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Edimax Gemini RE11S

Martin
Recenze Edimax Gemini RE11S: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Edimax. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Edimax kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Edimax Gemini RE11S a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Edimax Gemini RE11S: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Edimax Gemini RE11S Edimax

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Edimax Gemini RE11S a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Edimax, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Edimax Gemini RE11S:
- populární dodavatel a výrobce Edimax
- číslo EAN 4717964701985
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Edimax Gemini RE11S Levné elektro
Výhodná cena
1 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Edimax

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Edimax

Informace k produktu

Pokud k produktu (Edimax Gemini RE11S) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Edimax), manuály, či podrobné složení k produktu 4717964701985 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů