Info o Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena recenze, hodnocení a parametry

Informace: Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena Filozofie Vyšehrad

Popis produktu: Kniha Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena:Prof. Lenka Karfíková se ve své nové knize obrací k té stránce Origenova díla, která bývá vedle jeho eschatologie, tedy konečného obnovení všech věcí zbavených porušitelné tělesnosti, pokládána za nejspornější: k jeho představám o původu duše a jejím příchodu do pozemského těla.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena, dnes za výhodnou cenu 218 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Filozofie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Filozofie Vyšehrad, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena

Martin
Recenze Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Vyšehrad. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Vyšehrad kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena Vyšehrad

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Vyšehrad, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 218 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena:
- populární dodavatel a výrobce Vyšehrad
- číslo EAN 9788076010833
- produkt je v kategorii Filozofie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena Filozofie
Výhodná cena
218 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Filozofie Vyšehrad

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Filozofie Vyšehrad

Informace k produktu

Pokud k produktu (Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Vyšehrad), manuály, či podrobné složení k produktu 9788076010833 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.