Info o Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok recenze, hodnocení a parametry

Informace: Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok Užitková zahrada SLOVART

Popis produktu: Kniha Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok: Autorka knihy se dlouhá léta zabývá problematikou nakličování semen, a tak vám do nejmenších podrobností vysvětlí, proč byste se mu měli věnovat i vy, přehledně a s jistotou vám objasní postupy se všemi druhy nakličovadel, od sklenic po misky a sáčky, zodpoví vám veškeré otázky a poradí při nesnázích. V knize se také dozvíte, proč jsou domácí klíčky zdravé, chutné a bezpečné, dostanete i návod na péči o naklíčená semena. A navíc tu najdete tipy, co se všemi těmi klíčky dělat! Nakličování je v podstatě jednoduchý postup s výbornými výsledky, tak se do toho dejte. Možná hned po prvních dnech dáte za pravdu synovi „klíčkové dámy Rity. Když byl ještě malý, řekl po snědení klíčků pískavice řeckého sena: „Mami, takhle chutná jaro.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok, dnes za výhodnou cenu 263 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Užitková zahrada.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Užitková zahrada SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok

Martin
Recenze Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 263 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918729
- produkt je v kategorii Užitková zahrada


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok Užitková zahrada
Výhodná cena
263 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Užitková zahrada SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Užitková zahrada SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Domácí klíčky: Podrobný návod k domácímu pěstování klíčků po celý rok) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918729 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.