Info o Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky recenze, hodnocení a parametry

Informace: Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky Literatura faktu UNIVERSUM

Popis produktu: Kniha Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky: Publikace pojatá stejně jako předchozí kniha Indiáni je přehlednou a zajímavou encyklopedií dobývání amerického Západu. Jeier důkladně a svědomitě mapuje skutečnosti i mýty – hrdinské příběhy i často drtivou realitu. Díky jeho živému stylu před čtenářem ožívá Divoký západ, kam táhli do neznámé země osadníci v krytých vozech, kde Irové a Číňané stavěli první transkontinentální železnici a mísili se tam osadníci, kovbojové, šerifové, bandité, dobrodruzi, zlatokopové a statečné ženy.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky, dnes za výhodnou cenu 382 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literatura faktu.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literatura faktu UNIVERSUM, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky

Martin
Recenze Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce UNIVERSUM. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky UNIVERSUM kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky UNIVERSUM

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro UNIVERSUM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 382 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky:
- populární dodavatel a výrobce UNIVERSUM
- číslo EAN 9788024249285
- produkt je v kategorii Literatura faktu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky Literatura faktu
Výhodná cena
382 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literatura faktu UNIVERSUM

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literatura faktu UNIVERSUM

Informace k produktu

Pokud k produktu (Divoký západ: Průkopnická doba Ameriky) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (UNIVERSUM), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024249285 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.