Info o Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa recenze, hodnocení a parametry

Informace: Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa Encyklopedie SLOVART

Popis produktu: Kniha Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa:Kniha zavede celou vaši rodinu prostřednictvím živých ilustrací doprovázených poutavými texty na cestu časem do pradávné minulosti, kdy Zemi vládli dinosauři. Čeká na vás spousta překvapujících faktů z jejich života, včetně popisu dramatického konce jejich éry, dosud zahaleného rouškou tajemství. Rozmanitost těchto tvorů je skutečně nevídaná: od těžkopádných býložravých obrů, jako byl brachiosaurus, po obávané masožravce typu tyranosaura. Najdete zde informace o jejich vzhledu, chování a způsobu obživy. Ze zkamenělin zkamenělin a dalších důkazů přítomnosti dinosaurů se paleontologové dozvídají o historii celé naší planety. A výzkumy stále pokračují. Každý další významný nález vyvolává spoustu otázek, jež je třeba zodpovědět, a tak je stále co objevovat.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Encyklopedie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Encyklopedie SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa

Martin
Recenze Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075292636
- produkt je v kategorii Encyklopedie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa Encyklopedie
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Encyklopedie SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Encyklopedie SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Dinosauři Setkání s obry pravěkého světa) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075292636 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.