Info o Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky recenze, hodnocení a parametry

Informace: Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky Klasická literatura Akropolis

Popis produktu: Kniha Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky: O svých memoárových textech básník říkával, že nepíše paměti, ale vzpomínky rozdrobené „do malých příhod a příběhů, většinou rozmarných, ale i teskných a pochmurných“. Soubor krátkých próz Všecky krásy světa je poskládán z desítek takových malých příběhů; jejich záběr je široký – rodný Žižkov, milovaná Praha, Kralupy nad Vltavou, lidé známí od dětství i respektovaní v dospělosti, spolužáci, sousedé, a především umělci, s nimiž se básník během života setkal... Kniha prodělala nejen složitou cestu po nakladatelstvích, ale i neobyčejný vlastní vývoj. Na počátku sedmdesátých let požádal fotograf Oldřich Rakovec básníka, zda by jeho snímky nedoprovodil pro knižní vydání svým textem. Knihu tvůrci připravili, měla se jmenovat Co všechno zavál shníh a vyjít v nakladatelství Albatros. Záhy byl však rukopis vyřazen z edičního plánu. Básník přesto pokračoval v psaní – textů přibývalo a nabývaly na rozsahu. Před konečným tvarem knihy vznikaly tři verze, které se od podoby textů v knize někdy liší nejen názvem, pozměněným tématem, ale především rozsahem. V sedmdesátých letech u nás kniha vyjít nesměla, čtenáři však rukopis opisovali a v roce 1976 některé kapitoly představila Vlasta Chramostová ve svém Bytovém divadle (Nadace Charty 77 posléze poskytla podporu pro vydání gramofonové desky s výběrem tohoto čtení v nakladatelství Šafrán v Uppsale). Některé kapitoly vyšly strojopisně v „samizdatových“ edicích a pak v edicích Kvart a Česká expedice. Roku 1983 a 1985 vydal knihu Československý spisovatel, ovšem poznamenánu mnoha cenzurními zásahy. Necenzurované a doplněné vydání známe až z let 1993 a 1999. Předkládané vydání v řadě Díla, jímž celou řadu vlastního Seifertova díla uzavíráme, obsahuje tato doplněná vydání, ale též soubor Co všechno zavál sníh, který vyšel v Albatrosu roku 1992 a nyní je rozšířen o texty z verzí rukopisných, jež dosud nebyly nikde pojednány.  Vychází za podpory Ministerstva kultury ČR, Hlavního města Prahy, Nadace Český literární fond a Města Kralupy nad Vltavou.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky, dnes za výhodnou cenu 366 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Klasická literatura.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Klasická literatura Akropolis, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky

Martin
Recenze Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Akropolis. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Akropolis kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky Akropolis

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Akropolis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 366 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky:
- populární dodavatel a výrobce Akropolis
- číslo EAN 9788074701160
- produkt je v kategorii Klasická literatura


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky Klasická literatura
Výhodná cena
366 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro




Doručení zboží Klasická literatura Akropolis

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Klasická literatura Akropolis

Informace k produktu

Pokud k produktu (Dílo Jaroslava Seiferta, svazek 15: Všecky krásy světa Co všechno zavál sníh Dodatky) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Akropolis), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074701160 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Klasická literatura - Zobrazit více produktů