Info o Dievča s havraními krídlami recenze, hodnocení a parametry

Informace: Dievča s havraními krídlami Romány a povídky Vědomý život, s.r.o.

Popis produktu: Kniha Dievča s havraními krídlami:Miriam je dievča, ktoré nestratilo kontakt s duchovným svetom. Vidí do seba i do ostatných a bravúrne využíva svoju myseľ tak, aby myseľ slúžila jej a nie naopak. V tejto knihe Vám dovolí nakuknúť do svojho vnútorného sveta i do skúseností z bežného života. Nedávno sa totiž presťahovala z Prahy do malého mestečka. Medzi novými spolužiakmi je i jeden, ktorý ju vonkoncom nemá v obľube a dáva jej to veru dosť okato najavo... Jej životná cesta je pretkaná pochopením toho, ako funguje myseľ. Detské boľačky odkrýva z úrovne hlbších súvislostí. V napínavom a dojemnom príbehu sa dotýka života i smrti, priateľstva i nenávisti, emócií i vnútorného sveta. Túto knihu ocenia už šesťroční čitatelia. Horná veková hranica nie je obmedzená, pretože príbeh Miriam sa dotýka i duší dospelých. Okrem pútavého deja v nej nájdete aj viac ako tridsať mentálnych cvičení, ktoré sú prirodzenou súčasťou rozprávania.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Dievča s havraními krídlami, dnes za výhodnou cenu 330 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány a povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány a povídky Vědomý život, s.r.o., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Dievča s havraními krídlami

Martin
Recenze Dievča s havraními krídlami: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Vědomý život, s.r.o.. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Vědomý život, s.r.o. kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Dievča s havraními krídlami a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Dievča s havraními krídlami: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Dievča s havraními krídlami Vědomý život, s.r.o.

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Dievča s havraními krídlami a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Vědomý život, s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 330 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Dievča s havraními krídlami:
- populární dodavatel a výrobce Vědomý život, s.r.o.
- číslo EAN 9788027047970
- produkt je v kategorii Romány a povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Dievča s havraními krídlami Romány a povídky
Výhodná cena
330 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány a povídky Vědomý život, s.r.o.

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány a povídky Vědomý život, s.r.o.

Informace k produktu

Pokud k produktu (Dievča s havraními krídlami) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Vědomý život, s.r.o.), manuály, či podrobné složení k produktu 9788027047970 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány a povídky - Zobrazit více produktů