Info o Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ... recenze, hodnocení a parametry

Informace: Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ... Tabák a alkohol SLOVART

Popis produktu: Kniha Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ...:Svět alkoholických nápojů zažívá v dnešní době boom v oblasti řemeslných palíren a inovativních pojetí nových destilátů. To vše díky odvážlivcům, kteří trhají staré příručky a vytvářejí pálenky nové, obdařené nevšední osobitostí a vášní. Zájemci se v této knize seznámí s nejlepšími alkoholickými nápoji, jaké může svět nabídnout. Nejde nutně o ty nejznámější, ač ty dobré zde mají své místo, ale o ty nejlépe vyrobené a nejzajímavější. Autoři vysvětlují vše, co by měl labužník vědět, aby si je mohl maximálně vychutnat – jejich složení, klasické podoby i různé varianty jejich přípravy. K tomu nabízejí vlastní oblíbené značky nápojů, jež by měli zájemci vyhledat a rozhodně vyzkoušet. Připojují i řadu tipů, jak je nejlépe pít, a receptů na klasické i nově pojaté koktejly.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ..., dnes za výhodnou cenu 297 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Tabák a alkohol.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Tabák a alkohol SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ...

Martin
Recenze Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ...: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ... a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ...: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ... SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ... a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ...:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075293015
- produkt je v kategorii Tabák a alkohol


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ... Tabák a alkohol
Výhodná cena
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Tabák a alkohol SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Tabák a alkohol SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Destiláty: Objevte, poznejte a vychutnejte si nejkvalitnější lihoviny světa ...) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075293015 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.