Info o Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování recenze, hodnocení a parametry

Informace: Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování Levné elektro Edika

Popis produktu: Kniha Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování:V dalším svazku Desetiminutovek najdete 88 minitestů v logickém a přehledném pořadí. Rozšiřování, krácení, porovnávání zlomků, počítání se zlomky se stejným i rozdílným jmenovatelem, slovní úlohy a mnoho dalšího, to vše ve třech různých obtížnostech. Vytrhněte list a počítejte, nebo počítejte a pak list vytrhněte. Záleží jen na vás! Najděte si cestu k matematickému poznání, která vám nejvíc vyhovuje. Vítězná bitva se zlomky může začít!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování, dnes za výhodnou cenu 139 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Edika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování

Martin
Recenze Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Edika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Edika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování Edika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Edika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování:
- populární dodavatel a výrobce Edika
- číslo EAN 9788026613633
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování Levné elektro
Výhodná cena
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Edika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Edika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Desetiminutovky Zlomky: 880 minut procvičování) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Edika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026613633 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů