Info o Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději recenze, hodnocení a parametry

Informace: Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději Psychologie, komunikace Portál

Popis produktu: Kniha Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději: Příručka pro postižené, jejich blízké a pomáhající profese. Depresivní porucha je onemocnění celého organismu, které postihuje tělo, náladu, myšlení i chování. Bez léčby mohou příznaky deprese trvat měsíce i léta, mohou nemocnému způsobovat velké utrpení, nebo dokonce vést k sebevraždě. Dobrá léčba však může pomoci více než osmdesáti procentům lidí trpících depresí. Autoři uvádějí základní informace o depresích a příbuzných poruchách, jejich příčinách a projevech. Představují různé typy léčby. Důraz je kladen na to, co pacient může pro překonání deprese dělat sám a jak mu může pomáhat jeho rodina a okolí.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději, dnes za výhodnou cenu 215 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Psychologie, komunikace.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Psychologie, komunikace Portál, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději

Martin
Recenze Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Portál. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Portál kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději Portál

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Portál, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 215 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději:
- populární dodavatel a výrobce Portál
- číslo EAN 9788026208594
- produkt je v kategorii Psychologie, komunikace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději Psychologie, komunikace
Výhodná cena
215 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Psychologie, komunikace Portál

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Psychologie, komunikace Portál

Informace k produktu

Pokud k produktu (Deprese a jak ji zvládat: Stop zoufalství a beznaději) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Portál), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026208594 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.