Info o Den, kdy voskovky řekly dost recenze, hodnocení a parametry

Informace: Den, kdy voskovky řekly dost Romány a povídky PIKOLA

Popis produktu: Kniha Den, kdy voskovky řekly dost:I voskovky se mohou rozzlobit – tak moc, že začnou psát dopisy svému majiteli Toníkovi. Prostě už nehodlají mlčet! Červená voskovka je k smrti unavená a chce dovolenou. Fialové se nelíbí, jak moc Tonda přetahuje, černou nebaví dělat ostatním barvám obrysy, žlutá s oranžovou spolu nemluví, protože se hádají, která je barvou slunce… Ale Tonda si s nespokojeností a řevnivostí voskovek umí poradit!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Den, kdy voskovky řekly dost, dnes za výhodnou cenu 247 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány a povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány a povídky PIKOLA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Den, kdy voskovky řekly dost

Martin
Recenze Den, kdy voskovky řekly dost: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce PIKOLA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky PIKOLA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Den, kdy voskovky řekly dost a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Den, kdy voskovky řekly dost: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Den, kdy voskovky řekly dost PIKOLA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Den, kdy voskovky řekly dost a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro PIKOLA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Den, kdy voskovky řekly dost:
- populární dodavatel a výrobce PIKOLA
- číslo EAN 9788075499011
- produkt je v kategorii Romány a povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Den, kdy voskovky řekly dost Romány a povídky
Výhodná cena
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány a povídky PIKOLA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány a povídky PIKOLA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Den, kdy voskovky řekly dost) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (PIKOLA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075499011 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány a povídky - Zobrazit více produktů