Info o Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm recenze, hodnocení a parametry

Informace: Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm Piknikové deky PT LIVING

Popis produktu: Příjemná pro pokožku a stejně tak příjemná na pohled - taková je deka PT LIVING Tiles. Je z příjemné ovčí vlny a svým zajímavým, geometrickým vzorem zaceleném v příjemných barvách tvoří ideální deku do každé situace. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Bonami.cz nabízí tento produkt Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm, dnes za výhodnou cenu 299 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Piknikové deky.


O prodejci Bonami.cz

Bonami.cz je eshop s rozsáhlým sortimentem v oblasti moderní designové dekorace, vybavení interiéru a nábytku pro krásný domov. Zobrazte se si nabídku zboží Piknikové deky PT LIVING, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Bonami.cz za výhodnou cenu.


Bonami.cz


Názory a komentáře


Názory na Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm

Martin
Recenze Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce PT LIVING. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky PT LIVING kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm: S tímto e-shopem Bonami.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm PT LIVING

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm:
- populární dodavatel a výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302591990
- produkt je v kategorii Piknikové deky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm Piknikové deky
Výhodná cena
299 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení zboží Piknikové deky PT LIVING

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Bonami.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Informace k produktu

Pokud k produktu (Deka z ovčí vlny PT LIVING Tiles, 180 x 150 cm) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (PT LIVING), manuály, či podrobné složení k produktu 8714302591990 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Bonami.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.