Info o Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947 Literatura faktu Academia

Popis produktu: Kniha Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947:Třetí díl experimentální koncepce dějin české literatury. Období 1935–1947 přináší řadu proměn moderny, její konfrontaci s kataklyzmatickými historickými událostmi, s ideologií, s momenty, kdy svoboda kreace a myšlenky byla nahrazována mocenskou kontrolou. Tyto faktory způsobují nezbytnost redefinice modernistických konceptů, promýšlení vztahu mezi individuální existencí, ideálem a reálnými dějinami. I z těchto důvodů se u slova nová v názvu knihy objevují uvozovky. Moderna prochází periodou vystřízlivění, pochyb a transformací. Konfrontace modernistických konceptů s mocí preferující kontrolovatelný tradicionalismus, se situacemi, v nichž osobnosti uměleckého světa procházejí perzekucí, jsou umlčovány a nahrazovány přičinlivými personami druhého a třetího řádu, je zase důvodem zvoleného podtitulu Věk horizontál.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947, dnes za výhodnou cenu 612 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literatura faktu.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literatura faktu Academia, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947

Martin
Recenze Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Academia. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Academia kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947 Academia

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Academia, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 612 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947:
- populární dodavatel a výrobce Academia
- číslo EAN 9788020027368
- produkt je v kategorii Literatura faktu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947 Literatura faktu
Výhodná cena
612 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literatura faktu Academia

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literatura faktu Academia

Informace k produktu

Pokud k produktu (Dějiny nové moderny 3 Věk horizontál: Česká literatura v letech 1935–1947) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Academia), manuály, či podrobné složení k produktu 9788020027368 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.