Info o Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn recenze, hodnocení a parametry

Informace: Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn Daně Anag

Popis produktu: Kniha Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn: Tato čtenářsky oblíbená publikace obsahuje aktuální znění všech důležitých daňových zákonů s vyznačením legislativních změn, které nově platí pro rok 2019. Legislativní změny pro rok 2019 Součástí této knihy jsou také parametrické změny pro rok 2019 odvozené od průměrné mzdy, cestovní náhrady atd. Oproti poslednímu vydání daňových předpisů účinných k 1. 1. 2018 tato kniha zachycuje a komentuje všechny další legislativní změny, ke kterým došlo během roku 2018. Další obsažené předpisy V knize jsou obsaženy nejen daňové zákony, ale např. i prováděcí nařízení vlády č. 361/2014 Sb. v aktuálním znění, na jehož základě se uplatňuje u DPH režim přenesení daňové povinnosti. V neposlední řadě se v publikaci nachází také zákon o evidenci tržeb. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Daně.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Daně Anag, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn

Martin
Recenze Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Anag. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Anag kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn Anag

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn:
- populární dodavatel a výrobce Anag
- číslo EAN 9788075541864
- produkt je v kategorii Daně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn Daně
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Daně Anag

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Daně Anag

Informace k produktu

Pokud k produktu (Daňové zákony v úplném znění k 1. 1. 2019 s přehledy a komentáři změn) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Anag), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075541864 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.