Info o Dandelion recenze, hodnocení a parametry

Informace: Dandelion Humor, satira MONTANEX

Popis produktu: Kniha Dandelion:S inteligencí a humorem napsané čtivé povídky - nejen ze všedních dnů - mimo jiné ukazují, že i ten nejobyčejnější příběh lidského života může být v podání dobrého autora neobyčejný. Podivuhodné příběhy panoptikálně pojatého (po)tvorstva. Šťavnaté, vzájemně detaily provázané povídky o tom, jak se (ne)milujeme, obíráme, pachtíme, przníme… až nakonec zbude - houby. Lehce bizarní uvěřitelností, erotickým podtónem a ironickým nadhledem vytváří autor rafinovanou nadstavbu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Dandelion, dnes za výhodnou cenu 199 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Humor, satira.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Humor, satira MONTANEX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Dandelion

Martin
Recenze Dandelion: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce MONTANEX. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky MONTANEX kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Dandelion a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Dandelion: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Dandelion MONTANEX

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Dandelion a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro MONTANEX, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Dandelion:
- populární dodavatel a výrobce MONTANEX
- číslo EAN 9788072254590
- produkt je v kategorii Humor, satira


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Dandelion Humor, satira
Výhodná cena
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Humor, satira MONTANEX

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Humor, satira MONTANEX

Informace k produktu

Pokud k produktu (Dandelion) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (MONTANEX), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072254590 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Humor, satira - Zobrazit více produktů