Info o Cvičení pro rozvoj čtení recenze, hodnocení a parametry

Informace: Cvičení pro rozvoj čtení Příručky a návody Portál

Popis produktu: Kniha Cvičení pro rozvoj čtení:Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení. Průpravná zábavná cvičení pro vytváření správných návyků při čtení, k tříbení rozlišovacích schopností, k rozvoji paměti a fonematického vnímání. Při řešení úkolů dochází k propojování procesu čtení s osvojováním nových poznatků z oblasti zeměpisu, přírodovědy, literatury. Cvičení jsou vhodná pro domácí přípravu na vyučování i k obohacení výuky podle rámcových vzdělávacích programů. Kniha je určena dětem od 7 let, zejména začínajícím čtenářům a dětem se specifickými poruchami učení, rodičům, učitelům.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Cvičení pro rozvoj čtení, dnes za výhodnou cenu 135 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Příručky a návody.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Příručky a návody Portál, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Cvičení pro rozvoj čtení

Martin
Recenze Cvičení pro rozvoj čtení: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Portál. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Portál kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Cvičení pro rozvoj čtení a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Cvičení pro rozvoj čtení: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Cvičení pro rozvoj čtení Portál

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Cvičení pro rozvoj čtení a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Portál, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 135 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Cvičení pro rozvoj čtení:
- populární dodavatel a výrobce Portál
- číslo EAN 9788026201960
- produkt je v kategorii Příručky a návody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Cvičení pro rozvoj čtení Příručky a návody
Výhodná cena
135 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Příručky a návody Portál

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Příručky a návody Portál

Informace k produktu

Pokud k produktu (Cvičení pro rozvoj čtení) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Portál), manuály, či podrobné složení k produktu 9788026201960 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.