Info o Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks recenze, hodnocení a parametry

Informace: Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks 1 až 4 média COVER IT

Popis produktu: Obal na CD/DVD Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks: Hledáte kvalitní ochranu pro vaše optická média? Dobrou volbou by jistě bylo dát je do bezpečného obalu. Výrobce Cover IT vám proto nabízí karton s rovnou 200 praktickými obaly. Do každé jednotlivé krabičky se vejde jedno médium (CD/DVD), které bude ochráněno za pomoci tvrdého plastu. Ten je na zadní straně černý a na přední průhledný, takže vždy budete vědět, o jaké cédéčko se jedná. Obal má rozměry klasických 141 × 10 × 124 mm. Klíčové vlastnosti kartonu s obaly Cover IT 1 CD na CD/DVDKarton s obaly na CD/DVDPoskytuje dobrou ochranu pro optická médiaKaždá krabička je vyrobena z pevného plastuPrůhledná strana jednotlivých obalůKarton obsahuje až 200 kusů krabičekRozměry jednoho obalu jsou 141 × 10 × 124 mm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks, dnes za výhodnou cenu 999 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii 1 až 4 média.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží 1 až 4 média COVER IT, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks

Martin
Recenze Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce COVER IT. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky COVER IT kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks COVER IT

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro COVER IT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks:
- populární dodavatel a výrobce COVER IT
- číslo EAN 8594158524003
- produkt je v kategorii 1 až 4 média


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks 1 až 4 média
Výhodná cena
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží 1 až 4 média COVER IT

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment 1 až 4 média COVER IT

Informace k produktu

Pokud k produktu (Cover IT 1 CD 10mm jewel box + tray - karton 200ks) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (COVER IT), manuály, či podrobné složení k produktu 8594158524003 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.