Info o Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet recenze, hodnocení a parametry

Informace: Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet Tarot, věštby, snáře Eugenika

Popis produktu: Kniha Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet:Praktická příručka pro vykládání cikánských karet, které jsou vedle tarotu nejznámějším věšteckým nástrojem tohoto druhu. V knize najdete kompletní význam všech karet a jejich možných kombinací, několik možností jak karty vykládat, a důležité vysvětlení jak k vykládání karet – ať už vykládáte sami, anebo si necháte od někoho vyložit – přistupovat a nač si dávat pozor.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet, dnes za výhodnou cenu 339 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Tarot, věštby, snáře.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Tarot, věštby, snáře Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet

Martin
Recenze Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081001314
- produkt je v kategorii Tarot, věštby, snáře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet Tarot, věštby, snáře
Výhodná cena
339 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Tarot, věštby, snáře Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Tarot, věštby, snáře Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Cikánské karty v praxi: Kniha + 36 karet) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081001314 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.