Info o Chybami se šachista učí recenze, hodnocení a parametry

Informace: Chybami se šachista učí Levné elektro David Dejf Kaňovský

Popis produktu: Kniha Chybami se šachista učí: Nikdo není dokonalý. I mistři světa ve svých partiích často chybovali. Klíčové však je, aby se každý šachista dokázal ze svých chyb poučit a příště už je pokud možno neopakoval. Mezinárodní mistr a zkušený trenér David Kaňovský ve své nové knize předkládá čtenářům sto příkladů, ve kterých je prvořadým úkolem přijít na to, proč je tah zahraný v partii chybou. Přičemž se nemusí jednat o zaváhání taktické, ale může to být chyba strategická, vypouštějící převahu, či ztrácející možnost vítězného pokračování. Pro pobavení a zpestření jsou navíc do knížky zasazeny různé šachové perličky ze světa šachové historie, současnosti a skladebního šachu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Chybami se šachista učí, dnes za výhodnou cenu 195 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro David Dejf Kaňovský, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Chybami se šachista učí

Martin
Recenze Chybami se šachista učí: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce David Dejf Kaňovský. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky David Dejf Kaňovský kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Chybami se šachista učí a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Chybami se šachista učí: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Chybami se šachista učí David Dejf Kaňovský

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Chybami se šachista učí a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro David Dejf Kaňovský, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 195 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Chybami se šachista učí:
- populární dodavatel a výrobce David Dejf Kaňovský
- číslo EAN 9788027018833
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Chybami se šachista učí Levné elektro
Výhodná cena
195 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro David Dejf Kaňovský

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro David Dejf Kaňovský

Informace k produktu

Pokud k produktu (Chybami se šachista učí) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (David Dejf Kaňovský), manuály, či podrobné složení k produktu 9788027018833 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů