Info o Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin recenze, hodnocení a parametry

Informace: Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin Zdravá výživa Ikar

Popis produktu: Kniha Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin:Výzkum revmatu potvrdil, že strava může potlačovat záněty a mírnit bolest, pokud neobsahuje příliš kyseliny arachidonové, vyskytující se v tučných potravinách živočišného původu. V části s recepty najdete 50 receptů, vhodných při artritidě (rovněž při artritidě revmatoidní) a artróze, ale i v případě dny. Samozřejmě nechybějí údaje o obsahu kalorií a výživných látek. Nechte se překvapit recepty na chutné pokrmy! Pro lidi trpící artrózou a artritidou je nutriční terapie přínosná jako součást léčby.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin, dnes za výhodnou cenu 179 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Zdravá výživa.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zdravá výživa Ikar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin

Martin
Recenze Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ikar. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ikar kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin Ikar

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ikar, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 179 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin:
- populární dodavatel a výrobce Ikar
- číslo EAN 9788024922669
- produkt je v kategorii Zdravá výživa


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin Zdravá výživa
Výhodná cena
179 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Zdravá výživa Ikar

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Zdravá výživa Ikar

Informace k produktu

Pokud k produktu (Chutně při artróze a artritidě: Léčba pohybem a stravou s údaji o klaorické hodnotě a obsahu živin) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ikar), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024922669 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.