Info o Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky recenze, hodnocení a parametry

Informace: Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky Pro školáky do 9 let SLOVART

Popis produktu: Kniha Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky:První díl Cesty dětí do staletí aneb Jak Běla a Kuba poznávali naši historii se dostal do výběru Nejlepší knihy dětem za rok 2012/2013. A je tu pokračování putování Běly a Kuby pomocí stroje času do minulosti naší země! Zatímco v předchozí knížce děti poznávaly všední život (jak se u nás tehdy žilo), nyní se seznamují s panovníky a prezidenty. Kdo a jak u nás v jednotlivých stoletích vládl? Jak se proměňovaly formy vlády v Čechách a na Moravě od raného středověku po 20. století? Běla a Kuba se například setkají s knížetem Svatoplukem, pečou oplatky s knížetem Václavem, zažijí pohřeb Karla IV., jsou svědky volby Jiřího z Poděbrad králem, octnou se na dvoře Rudolfa II., účastní se korunovace Karla VI. a Alžběty Kristýny či svatby Františka Josefa I. nebo navštíví na Hradě T. G. Masaryka. Kniha dodržuje osvědčenou koncepci prvního dílu - kromě bohatě ilustrovaného kresleného příběhu, v němž Běla a Kuba prožívají nevšední dobrodružství, tvoří každou kapitolu čtivé a srozumitelné doprovodné texty, doplňkové rámečky, tipy na výlet i nejrůznější zábavné úkoly a hříčky. Kniha je určena především žákům druhého stupně základních škol, ale díky velkému podílu nádherných a dějově plných ilustrací si na své přijdou i děti mnohem mladší.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky, dnes za výhodnou cenu 194 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pro školáky do 9 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pro školáky do 9 let SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky

Martin
Recenze Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073911669
- produkt je v kategorii Pro školáky do 9 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky Pro školáky do 9 let
Výhodná cena
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pro školáky do 9 let SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pro školáky do 9 let SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Cesty dětí do staletí 2: aneb Jak se Běla a Kuba seznámili s našimi panovníky) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073911669 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.