Info o Česká katolická literatura 1918-1945 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Česká katolická literatura 1918-1945 Literatura faktu Torst

Popis produktu: Kniha Česká katolická literatura 1918-1945:Druhý svazek rozsáhlé souhrnné práce je prvním literárně-historickým dílem svého druhu u nás. Čtivou esejistickou formou autor mapuje a vykládá českou katolickou literaturu v době první a druhé republiky a za nacistické okupace. Obsáhle zde portrétuje mj. Jaroslava Durycha, Karla VI. Schwarzenberga, Jana Zahradníčka, Jana Čepa, Bohuslava Reynka, ruralisty či katolickou literární kritiku a esejistiku. Kniha je mimořádně cenná tím, že českou literaturu a kulturu vsazuje do širšího rámce katolického myšlení evropského a světového.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Česká katolická literatura 1918-1945, dnes za výhodnou cenu 500 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literatura faktu.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literatura faktu Torst, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Česká katolická literatura 1918-1945

Martin
Recenze Česká katolická literatura 1918-1945: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Torst. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Torst kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Česká katolická literatura 1918-1945 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Česká katolická literatura 1918-1945: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Česká katolická literatura 1918-1945 Torst

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Česká katolická literatura 1918-1945 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Torst, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 500 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Česká katolická literatura 1918-1945:
- populární dodavatel a výrobce Torst
- číslo EAN 9788072153916
- produkt je v kategorii Literatura faktu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Česká katolická literatura 1918-1945 Literatura faktu
Výhodná cena
500 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literatura faktu Torst

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literatura faktu Torst

Informace k produktu

Pokud k produktu (Česká katolická literatura 1918-1945) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Torst), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072153916 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.