Info o Česká fotografie 20. století recenze, hodnocení a parametry

Informace: Česká fotografie 20. století Fotografie Kant

Popis produktu: Kniha Česká fotografie 20. století: Kniha Česká fotografie 20. století, vycházející paralelně v češtině a angličtině, poprvé v tak velkém rozsahu představuje hlavní tendence, osobnosti a díla české fotografické tvorby celého uplynulého století. Obsahuje 517 reprodukcí, jež zahrnují jak mnohokrát viděné nejvýznamnější fotografie a fotomontáže, tak i práce, které byly dlouho zapomenuty anebo dosud vůbec nebyly publikovány. Je seřazena do sedmnácti kapitol a doplňuje je obsáhlá chronologie nejvýznamnějších událostí v české fotografii 20. století. Kniha obdržela 1. cenu za nejlepší fotografickou knihu ze střední a východní Evropy z let 2009-2010 na 20. mezinárodním festivalu Měsíc fotografie v Bratislavě.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Česká fotografie 20. století, dnes za výhodnou cenu 1 179 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Fotografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Fotografie Kant, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Česká fotografie 20. století

Martin
Recenze Česká fotografie 20. století: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Kant. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Kant kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Česká fotografie 20. století a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Česká fotografie 20. století: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Česká fotografie 20. století Kant

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Česká fotografie 20. století a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Kant, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 179 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Česká fotografie 20. století:
- populární dodavatel a výrobce Kant
- číslo EAN 9788074370267
- produkt je v kategorii Fotografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Česká fotografie 20. století Fotografie
Výhodná cena
1 179 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Fotografie Kant

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Fotografie Kant

Informace k produktu

Pokud k produktu (Česká fotografie 20. století) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Kant), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074370267 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Fotografie - Zobrazit více produktů