Info o Češi ve wehrmachtu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Češi ve wehrmachtu Válečná Mladá fronta

Popis produktu: Kniha Češi ve wehrmachtu: Česká historiografie dlouho zcela opomíjela či dokonce zamlčovala fakt, že tisíce českých mužů musely za 2. světové války proti své vůli nedobrovolně sloužit v německé armádě. Přelomovou prací na tomto poli se stala kniha známého autora literatury faktu Františka Emmerta Češi ve wehrmachtu, která poprvé vyšla v roce 2005 a okamžitě se stala bestsellerem. Mladá fronta nyní přináší již třetí, revidované a rozšířené vydání. Další generace čtenářů se tak může seznámit se strhujícími příběhy Čechů, kteří svoji národnost nikdy nezapřeli a nesympatizovali s nacismem – a přesto museli za 2. světové války nastoupit službu v německé branné moci. Měli totiž tu smůlu, že se narodili na Hlučínsku nebo na Těšínsku, tedy ve dvou specifických regionech ve Slezsku, a okupační úřady je v duchu nacistické ideologie považovaly „papírově“ za Němce. Tito muži prožívali osudy běžných německých vojáků v  letech 1939–1945: tvrdý výcvik, účast v boji, válečné útrapy, strach z protivníka, zajetí. Jen některým z nich se později podařilo dezertovat k československé zahraniční armádě. Tisíce Čechů v uniformách wehrmachtu padly nebo se nevrátily ze zajetí, zejména sovětského. Většinu z přeživších po válce čekal dlouhý, strastiplný a zpočátku i značně nejistý návrat do vlasti. A nakonec oficiální zapomnění, trvající 60 let… ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Češi ve wehrmachtu, dnes za výhodnou cenu 285 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Válečná.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Válečná Mladá fronta, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Češi ve wehrmachtu

Martin
Recenze Češi ve wehrmachtu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Mladá fronta. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Mladá fronta kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Češi ve wehrmachtu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Češi ve wehrmachtu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Češi ve wehrmachtu Mladá fronta

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Češi ve wehrmachtu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Mladá fronta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 285 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Češi ve wehrmachtu:
- populární dodavatel a výrobce Mladá fronta
- číslo EAN 9788020450449
- produkt je v kategorii Válečná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Češi ve wehrmachtu Válečná
Výhodná cena
285 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Válečná Mladá fronta

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Válečná Mladá fronta

Informace k produktu

Pokud k produktu (Češi ve wehrmachtu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Mladá fronta), manuály, či podrobné složení k produktu 9788020450449 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.