Info o Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska recenze, hodnocení a parametry

Informace: Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska Faktografické cestopisy Matica slovenská

Popis produktu: Kniha Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska:Cesta hrdinov SNP - takmer 800 km dlhá, červenou farbou značená turistická trasa z Dukly na Devín - je najdlhšou značenou turistickou magistrálou na Slovensku, veľkým snom a výzvou pre mnohých milovníkov turistických dobrodružstiev. Nie je však veľa tých, ktorým sa podarí celú trasu aj absolvovať. O nástrahách cesty najlepšie svedčí autentické svedectvo tých, ktorí mali dosť odvahy, vytrvalosti, elánu a sebazaprenia, aby vyštartovali na Duklianskom priesmyku a prišli peši až k sútoku Moravy a Dunaja pod Devínskym hradom. Bohato ilustrovaná kronika tridsaťdňového úspešného putovania Patrika Slaninu a jeho priateľky Dominiky po Ceste hrdinov SNP v máji 2016 je pútavým opisom denných radostí i strastí, ktoré pútnikom prináša táto veľká turistická výzva. Prináša mnoho praktických informácií a podnetov, ktoré môžu byť nesmierne cenné pre každého záujemcu o podobné podujatie a veľmi zaujímavé pre každého vyznavača turistických výletov do nádhernej slovenskej prírody. Text dopĺňajú prehľadné mapky a viac ako stovka fotografií.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska, dnes za výhodnou cenu 310 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické cestopisy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické cestopisy Matica slovenská, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska

Martin
Recenze Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Matica slovenská. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Matica slovenská kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska Matica slovenská

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Matica slovenská, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska:
- populární dodavatel a výrobce Matica slovenská
- číslo EAN 9788081152719
- produkt je v kategorii Faktografické cestopisy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska Faktografické cestopisy
Výhodná cena
310 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické cestopisy Matica slovenská

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické cestopisy Matica slovenská

Informace k produktu

Pokud k produktu (Červená: Zápisky z prechodu najdlhšou turistickou trasou Slovenska) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Matica slovenská), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081152719 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.