Info o Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti! recenze, hodnocení a parametry

Informace: Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti! Od 3 do 6 let SLOVART

Popis produktu: Kniha Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti!:Přečtěte svým dětem známou poučnou pohádku a pomozte jim nalepit samolepky, na kterých jsou nakreslena jednotlivá slova. Pro každé slovo je jiná samolepka. Děti se tak naučí spojovat si obrázky s textem a čtení se pro ně stane oblíbenou zábavou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti!, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 3 do 6 let.


Názory a komentáře


Názory na Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti!

Martin
Recenze Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti!: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti! a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti!: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti! SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti! a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti!:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073915117
- produkt je v kategorii Od 3 do 6 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti! Od 3 do 6 let
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 3 do 6 let SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 3 do 6 let SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Červená karkulka: odlepuj, nalepuj a čti!) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073915117 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.