Info o CellularLine Interphone EDGE Twin Pack recenze, hodnocení a parametry

Informace: CellularLine Interphone EDGE Twin Pack Pro motorkáře Cellularline

Popis produktu: Intercom CellularLine Interphone EDGE Twin Pack:Intercom CellularLine Interphone EDGE Twin Pack dovoluje snadnou a bezpečnou komunikaci na cestách s vůní benzinu s vašimi kolegy ve skupině, ale i s parťákem sedícím hned za vašimi zády. Potřebujete na chvíli zastavit? Už na sebe nemusíte mávat. Prostě promluvíte do mikrofonu. Kvalitní moto interkom CellularLine Interphone EDGE Twin Pack je přímo určen pro komunikaci až 4 uživatelů vybavených stejným zařízením, přičemž je zvládne spojit až do vzdálenosti 1000 m. Odteď spolu můžete nepřetržitě sdílet své zážitky už během cesty. Základní parametry intercomu CellularLine Interphone EDGE Twin Pack Výborný nástroj pro bezpečnou komunikaci až 4 motocyklistů Dosah Bluetooth na vzdálenost 1000 m Funguje i jako handsfree na motorku - po připojení k telefonu, navigaci i přehrávači MP3 s Bluetooth Snadné ovládání díky ovládacím tlačítkům umístěným na intercomu nebo hlasem Aplikace pro smartphony nabízí nastavení všech funkcí Funkcí vestavěného FM rádia Doba aktivního hovoru 12 h Intercom CellularLine Interphone EDGE Twin Pack byl vyroben pro snadnou a krystalicky čistou domluvu s kamarády Bezproblémový přenos zajišťuje moderní technologie Bluetooth, díky které nebude párování žádným utrpením. Vše přitom nastavíte v aplikací pro chytré telefony. Obdobně snadno budete instalovat intercom do helmy. Preferujete spíše vyjížďky bez kolegů? Intercom CellularLine Interphone EDGE Twin Pack využijete naplno i při těchto situacích. Tento interkom můžete zároveň použít i jako handsfree na motorku! Takže se můžete kochat krajinou a zároveň mluvit s manželkou po telefonu, naslouchat pokynům v navigaci nebo poslouchat hudbu z MP3. A díky vlastnímu FM rádiu vám bude na cestách vyhrávat oblíbená stanice i bez připojení k telefonu. Hlavní ovládací prvky naleznete na intercomu, bezpečnější je ale hlasové ovládání, které tento intercom na motorku nabízí. a Bezpochyby vás potěší i to, že doba aktivního provozu intercomu CellularLine Interphone EDGE Twin Pack dosahuje 12 h. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt CellularLine Interphone EDGE Twin Pack, dnes za výhodnou cenu 6 690 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pro motorkáře.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pro motorkáře Cellularline, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na CellularLine Interphone EDGE Twin Pack

Martin
Recenze CellularLine Interphone EDGE Twin Pack: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Cellularline. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Cellularline kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze CellularLine Interphone EDGE Twin Pack a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu CellularLine Interphone EDGE Twin Pack: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti CellularLine Interphone EDGE Twin Pack Cellularline

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace CellularLine Interphone EDGE Twin Pack a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Cellularline, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku CellularLine Interphone EDGE Twin Pack:
- populární dodavatel a výrobce Cellularline
- číslo EAN 8018080315466
- produkt je v kategorii Pro motorkáře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

CellularLine Interphone EDGE Twin Pack Pro motorkáře
Výhodná cena
6 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pro motorkáře Cellularline

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pro motorkáře Cellularline

Informace k produktu

Pokud k produktu (CellularLine Interphone EDGE Twin Pack) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Cellularline), manuály, či podrobné složení k produktu 8018080315466 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Pro motorkáře - Zobrazit více produktů