Info o ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka recenze, hodnocení a parametry

Informace: ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka Romány, povídky Miloslava Krejčí

Popis produktu: Kniha ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka:Temně agresivní pes se pod vedením odvážné ženy nechal vyvést ze svého bludiště zla. Strhující, cituplný příběh, který má v sobě ponaučení, drama i lásku, popisuje psychický i fyzický vývoj zvířete, přes počáteční strach a odmítání i zrod silné emoční vazby člověka a psa. Vyprávím příběh jednoho bláznivýho psa, jeden rok života, kdy mi tohle zvíře vtrhlo do mého domova, do mojí existence a pak i do mého srdce. Jeden rok, kdy jsem se ze všech sil snažila ovládnout a změnit agresivní zvíře, i když jsem netušila, co mě čeká a bála jsem se, dala jsem mu všechno, co bylo v mých silách, až později jsem si uvědomila, že on dělá to samé, i on mě převychoval. Psala jsem si deník a tady teď ho předkládám, tak, jak jsem zaznamenala naše soužití, se všemi chybami a nedostatky, dramaty i radostmi. Nejsou to jen strohé informace, přidala jsem pár vět, vyprávění, protože chci náš příběh vyprávět všem, hrozně se chci podělit o všechno, co jsme zažili. Předávám stránkám vše tak, jak jsem příběh mockrát vyprávěla lidem, kteří se mě ptali a chtěli poslouchat, bezprostředně, na ulici, kdekoliv, takhle to vše bylo, tak jsme to prožívali. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka, dnes za výhodnou cenu 321 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány, povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány, povídky Miloslava Krejčí, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka

Martin
Recenze ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Miloslava Krejčí. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Miloslava Krejčí kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka Miloslava Krejčí

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Miloslava Krejčí, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 321 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku ...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka:
- populární dodavatel a výrobce Miloslava Krejčí
- číslo EAN 9788090739406
- produkt je v kategorii Romány, povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka Romány, povídky
Výhodná cena
321 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány, povídky Miloslava Krejčí

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány, povídky Miloslava Krejčí

Informace k produktu

Pokud k produktu (...bude dobrej...: Poznala jsem psí drama z blízka) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Miloslava Krejčí), manuály, či podrobné složení k produktu 9788090739406 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány, povídky - Zobrazit více produktů