Info o Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi recenze, hodnocení a parametry

Informace: Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi Detektivky Knižní klub

Popis produktu: Kniha Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi: Tommy a Pentlička Beresfordovi se rozhodnou užít si zasloužený odpočinek a pořídí si dům na venkově. Stěhování jim však komplikuje množství knih – ať vlastních, či těch, které tu zanechali předchozí majitelé. Mezi nimi je i Černý šíp od Roberta Louise Stevensona. A v něm zašifrovaná zpráva o smrti Mary Jordanové… Objasňování záhady z minulosti a odhalení tajných špionážních souvislostí spustí řetězec událostí, které mají za následek další vraždu – a Tommy s Pentličkou se opět ocitají ve smrtelném nebezpečí…... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi, dnes za výhodnou cenu 129 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Detektivky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Detektivky Knižní klub, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi

Martin
Recenze Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 129 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024247779
- produkt je v kategorii Detektivky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi Detektivky
Výhodná cena
129 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Detektivky Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Detektivky Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Brána osudu: Jedinečné příběhy královny zločinu a klasické krimi) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024247779 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.