Info o Bouře nad Atlantikem 6 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Bouře nad Atlantikem 6 Válečná Naše vojsko

Popis produktu: Kniha Bouře nad Atlantikem 6:Již páté pokračování strhujícího vyprávění Andrzeje Perepeczka, důstojníka obchodního loďstva, opět zavede čtenáře na vlny – ale i pod ně – Atlantského oceánu. Autor na základě četných výpovědí a historické dokumentace popisuje líté boje mohutných konvojů válečných a obchodních spojeneckých lodí s německými válečnými loděmi jako „Tirpitz“, a především s ponorkami U-boot.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Bouře nad Atlantikem 6, dnes za výhodnou cenu 366 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Válečná.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Válečná Naše vojsko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Bouře nad Atlantikem 6

Martin
Recenze Bouře nad Atlantikem 6: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Naše vojsko. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Naše vojsko kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Bouře nad Atlantikem 6 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Bouře nad Atlantikem 6: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Bouře nad Atlantikem 6 Naše vojsko

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Bouře nad Atlantikem 6 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Naše vojsko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 366 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Bouře nad Atlantikem 6:
- populární dodavatel a výrobce Naše vojsko
- číslo EAN 9788020617002
- produkt je v kategorii Válečná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Bouře nad Atlantikem 6 Válečná
Výhodná cena
366 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Válečná Naše vojsko

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Válečná Naše vojsko

Informace k produktu

Pokud k produktu (Bouře nad Atlantikem 6) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Naše vojsko), manuály, či podrobné složení k produktu 9788020617002 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Válečná - Zobrazit více produktů