Info o Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938 Válečná Conditio humana

Popis produktu: Kniha Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938:Mohlo se Československo na podzim 1938 ubránit německému útoku? Rozhodli se představitelé republiky správně, když přijali mnichovský diktát, nebo promarnili šanci na vítězství, které mohlo zadržet další Hitlerovu expanzi? Měl německy diktátor vůbec v úmyslu na Československo zaútočit, nebo se stalo oběti jeho triku? Jak si již správně všiml Milan Kundera v Nesnesitelné lehkosti bytí, na tyto otázky lze odpovědět pouze tehdy, pokud bychom takovou možnost vyzkoušeli. Polský historik Piotr M. Majewski rozebírá právě takový scénář. Zamýšlí se nad tím, jak by mohla vypadat konfrontace s Německem, kdyby se Československo rozhodlo bojovat. Jeho knížka však není pojednáním z oblasti alternativní historie. Autor se snaží zhodnotit možnosti československé obrany na základě zkušeností – v České republice málo známých – z polsko-německé války v roce 1939. Představuje také německé válečné přípravy a geopolitickou situaci Československa. Na těchto základech krok za krokem analyzuje, jakou šanci by v hypotetické válce s wehrmachtem měly československé ozbrojené síly. Český čtenář najde v této knize také řadu zajímavých faktů o polské armádě a polské obranné válce v září 1939.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938, dnes za výhodnou cenu 413 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Válečná.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Válečná Conditio humana, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938

Martin
Recenze Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Conditio humana. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Conditio humana kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938 Conditio humana

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Conditio humana, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 413 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938:
- populární dodavatel a výrobce Conditio humana
- číslo EAN 9788090532342
- produkt je v kategorii Válečná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938 Válečná
Výhodná cena
413 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Válečná Conditio humana

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Válečná Conditio humana

Informace k produktu

Pokud k produktu (Bojovat, či ustoupit?: Možnosti obrany Československa na podzim 1938) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Conditio humana), manuály, či podrobné složení k produktu 9788090532342 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.