Info o Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené recenze, hodnocení a parametry

Informace: Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené Sekty Eugenika

Popis produktu: Kniha Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené: Svarog, Perún, Veles - kdo by neznal tyto staré slovanské božství? To jsem si myslel původně i já předtím, než jsem začal pracovat na této knize. Přišel jsem však na to, že většina z nás ví o božstvích našich předků velmi málo. Známe různé starověké mýty: řecké, římské ... známe množství božstev indických či tibetských, ba i o Ódinovi nebo Thorovi toho víme víc, než o našich původních slovanských božstvech. A tak jsem se ujal na napsání této knihy, která nemá být vědeckou publikací, ale spíše takovou slovanskou odyseou. Najdete zde staré, téměř zapomenuté legendy, jakož i popisy bohů a démonů slovanského panteonu. Dozvíte se, jak asi naši předkové své bohy vzývali, jak se k nim modlili i co jim obětovali. Při psaní jsem čerpal informace z různých zdrojů. Nejen ze Slovenské či českých, ale i z polských, a v neposlední řadě ruských a ukrajinských.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené, dnes za výhodnou cenu 310 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Sekty.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Sekty Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené

Martin
Recenze Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081004544
- produkt je v kategorii Sekty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené Sekty
Výhodná cena
310 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Sekty Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Sekty Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Bohové starých Slovanů: První kniha, která představuje naše stará božstva a příběhy s nimi spojené) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081004544 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Sekty - Zobrazit více produktů