Info o Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury recenze, hodnocení a parametry

Informace: Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury Populárně naučná Hodder & Stoughton

Popis produktu: Kniha Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury: This is the definitive biography of Freddie Mercury, written by award-winning rock journalist Lesley-Ann Jones, who toured widely with Queen and formed lasting friendships with the band. Now, having secured access to the remaining band members and those who were closest to Freddie from childhood to death, Lesley-Ann has written the most in-depth account of one of musics best loved and most complex figures. Meticulously researched, sympathetic, unsensationalised, the book focuses on the period in the 1980s when Queen began to fragment, before their Live Aid performance put them back in the frame. In her journey to understand the man behind the legend, Lesley-Ann Jones has travelled from London to Zanzibar to India. Packed with exclusive interviews and told with the invaluable perspective that the twenty years since Mercurys death presents, Bohemian Rhapsody is the most up-to-date portrait of a legendary man. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury, dnes za výhodnou cenu 254 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Populárně naučná.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Populárně naučná Hodder & Stoughton, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury

Martin
Recenze Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Hodder & Stoughton. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Hodder & Stoughton kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury Hodder & Stoughton

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Hodder & Stoughton, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 254 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury:
- populární dodavatel a výrobce Hodder & Stoughton
- číslo EAN 9781444733693
- produkt je v kategorii Populárně naučná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury Populárně naučná
Výhodná cena
254 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Populárně naučná Hodder & Stoughton

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Populárně naučná Hodder & Stoughton

Informace k produktu

Pokud k produktu (Bohemian Rhapsody: The Definitive Biography of Freddie Mercury) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Hodder & Stoughton), manuály, či podrobné složení k produktu 9781444733693 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.